Nazwa

XVIII GÓRA GROSZA

Drodzy Uczestnicy, Przyjaciele i Sympatycy akcji GÓRA GROSZA

27.11.2017 r rozpoczęła się osiemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez TOWARZYSTWO NASZ DOM. Akcja będzie trwała do 2.01.2018r.
Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Dlatego pomagajmy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone.
Dlatego celem akcji Góry Grosza jest zbieranie funduszy i tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego. Ponadto zakupywane są podstawowe i niezbędne rzeczy, udzielane jest specjalistyczne wsparcie, kierowanie rodzin na terapie, fundowanie stypendiów dla dzieci, wspieranie ich pasji i zainteresowań.

Wierzymy, że i Ty przyłączysz się do akcji!

100firm